کالاهای وارداتی یا صادراتی در مبادی ورودی یا خروجی کشور (محدوده های گمرکی در پایانه های مرزی، بندرها یا فرودگاه ها و یا گمرک های داخل سرزمینی) با توجه به قوانین و مقررات گمرکی کشور مورد بررسی قرار گرفته و پس از ترخیص، اجازه گذر به داخل یا خارج از کشور را پیدا می‌کنند. این فرآیند شامل چندین مرحله است و  هدف از آن، تضمین ورود و خروج کالاهای وارداتی یا صادراتی با قوانین و مقررات گمرکی کشور و نیز اطمینان از پرداخت عوارض مربوطه می باشد.

  ترخیص کالای وارداتی به دلیل پیچیدگی معمولا توسط ترخیص‌کاران (کارگزاران گمرکی یا حق العمل کاران گمرکی) به نمایندگی صاحب کالا انجام می‌پذیرد. در تمامی مراحل، ترخیص‌کار است که نسبت به ارائه مدارک کالا از جمله بیمه، بارنامه، فاکتور، گواهی مبدا، ترخیصیه، ثبت سفارش، مجوز سازمان ها و همچنین مدارک صاحبان کالا (کارت بازرگانی، کارت ملی) اقدام می‌کند.

ترخیص کالاهایتان را به ما بسپارید تا در یک روند سریع، قانونی و حرفه ای، تجارت را برای شما تسهیل نماییم.

 

کارشناسان واحد بازرگانی شرکت هما اکسپرس به دلیل آشنایی با مباحث و قوانین ترخیص کالا و تجربیات تخصصی می‌توانند تمام مراحل فرایندهای اداری و گمرکی انجام واردات، صادرات، یا ترانزیت کالا را برای شما مشتری گرامی انجام دهند:

  • ترخیص از کلیه گمرک های هوایی، زمینی، دریایی، و ریلی
  • انجام ثبت سفارش
  • انجام امور گمرکی در  در کلیه کشورهای مبدا/مقصد برای کالاهای وارداتی، صادراتی یا ترانزیتی
  • صادرات/واردات کالا به روش انتقال از طریق کشور ثالث با راه حل های لجستیکی

 

در صورت نیاز به مشاوره یا برای سوال در مورد هزینه ارسال بار به صورت خدمات گمرکی و ترخیص با کارشناسان ما در تماس باشید؛ با پر کردن این فرم یا تماس تلفنی با شماره 89444.

021-55678112,13

09126061900خارج ساعات اداری: